Izgubljeni predmeti obiskovalcev Zdravstvenega doma Novo mesto

Spoštovani pacienti in obiskovalci Zdravstvenega doma Novo mesto,

obveščamo vas, da se izgubljeni predmeti, ki so pozabljeni v prostorih Zdravstvenega doma Novo mesto nahajajo v tajništvo zavoda in sicer 6 mesecev od datuma najdbe.
V kolikor ste predmet pozabili v naših prostorih se lahko zglasite v tajništvu zavoda, v tretjem nadstropju, kjer lahko preverite ali je bil predmet najden in shranjen.

Lepo vas pozdravljamo.

Vodstvo Zdravstvenega doma Novo mesto