Namera o sklenitvi neposredne pogodbe “VOZILA – VW CARAVELLE”

Spoštovani!

Zdravstevni dom Novo mesto (v nadaljevanju: prodajalec) v skladu z 78. členom v povezavi z 52. členom Zakona o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS št. 11/18) ter 34. členom Statuta javnega zavoda Zdravstvenega doma Novo mesto objavlja

NAMERO O SKLENITVI NEPOSREDNE POGODBE
ZA PRODAJO “VOZILA – VW CARAVELLE”
  1. Naziv in sedež prodajalca:

Zdravstveni dom Novo mesto, Kandijska cesta 4, 8000 Novo mesto, matična številka 5054613, davčna številka 18631380

1. Predmet prodaje:
Predmet prodaje je vozilo- VW Caravelle.
Predmet prodaje je vozilo, Volkswagen Caravelle, 2.5, TDI 4M, reg. št. NM HD 252, letnik 2009, dizel motor, število sedežev je 8. Datum prve registracije je bil 26.2.2009. Številka šasije vozila je W2ZZZ7HZ9H101222. Vozilo je bež barve, število prevoženih kilometrov znaša 465.225 km. Delovna prostornina motorja je 2461 cm3, moč motorja pa 96 Kw.
  1. Dodatne informacije o predmetu prodaje:
Izklicna cena za Volkswagen Caravelle, reg. št. NM HD 252, znaša 5.000,00 EUR. Ponudbena cena predstavlja končni znesek kupnine. Prodajna pogodba bo sklenjena s tistim ponudnikom, ki bo ponudil najvišjo ceno.
V primeru ponudb z enakim zneskom, bo organizirano pogajanje. Izvedel se bo en krog pogajanj z vsemi ponudniki, ki so v roku oddali ponudbo. Po odprtju in pregledu vseh prispelih ponudb, bo prodajalec v roku enega tedna od roka za oddajo ponudb ponovno pozval ponudnike k predloživi zadnjih, končnih ponudb. Ponudbe se bodo tudi v morebitnem krogu pogajanj oddale pisno.

Dokument (PDF)