• Spoštovani! Za vse, ki prihajate v Zdravstveni dom Novo mesto, želimo poskrbeti kot da ste naši najdražji, naši starši, otroci, prijatelji,...

Naročanje za odvzem krvi v Diagnostičnem laboratoriju

Z namenom preprečevanja prenosa okužb smo s 6. januarjem 2021 uvedli obvezno naročanje za odvzem krvi v Diagnostičnem laboratoriju Novo mesto, v Zdravstveni postaji Šentjernej in Zdravstveni postaji Žužemberk.

Pri obravnavi v ambulanti osebnega zdravnika boste prejeli datum in uro za odvzem krvi v laboratoriju.

Če vam naročen datum  in ura ne ustrezata, lahko pokličete v laboratorij vsak dan med 11. in 12.uro na tel. št. 07/39 16 765. Prosimo, da se dosledno držite naročenega termina.

V laboratorij lahko pridete največ 5 minut pred naročenim terminom.

Zaradi morebitnih nepredvidenih situacij (težaven odvzem, slabosti) lahko pride do zamika obravnave, zato prosimo za razumevanje in upoštevanje medsebojne razdalje v čakalnici.

Če ste pred 6.1.2021 v ambulanti ali pri osebnem zdravniku prejeli laboratorijsko naročilo za odvzem v laboratoriju po 6.1.2021, prosimo, da se predhodno telefonsko naročite v laboratorij. Dodelili vam bomo ustrezen termin laboratorijske obravnave.

Hvala za razumevanje.

Diagnostični laboratorij Novo mesto