Obvestilo za javnost

Spoštovani pacienti,

Od ponedeljka 16.03.2020 bosta organizirani dve dežurni zobozdravstveni ambulanti.

Dežurna zobozdravstvena ambulanta za paciente z definicijo sumljivega primera bo na lokaciji ZD Novo mesto, Kandijska cesta 4 - dežurna ambulanta.
Delovala bo od ponedeljka do petka od 14. do 17. ure. Ob sobotah, nedeljah in praznikih od 11. do 13. ure.
Telefonska št. za obvezno predhodno najavo je 07/39 16 871.

Dežurna zobozdravstvena ambulanta za paciente brez definicije sumljivega primera bo na lokaciji ZD Novo mesto, Kandijska cesta 4 - 2. nadstropje.
Delovala bo od ponedeljka do petka od 9. do 13. ure ter od 14. do 19. ure.
Ob sobotah, nedeljah in praznikih bodo pacienti oskrbovani na lokaciji ZD Novo mesto, Kandijska cesta 4 - dežurna ambulanta, od 8. do 12. ure.
Telefonska št. za obvezno predhodno najavo je 07/39 16 871.

Od ponedeljka do petka bo od 7. do 19. ure odprt klicni center, na telefonski št. 07/39 16 871.