ODSOTNOSTI NA OTROŠKEM IN ŠOLSKEM DISPANZERJU

clock

Spoštovani pacienti!

Obveščamo vas, o odsotnostih na otroškem in šolskem dispanzerju:

• Spoštovani uporabniki naših storitev, obveščamo vas, da v petek, 22.11.2019, v Zdravstvenem domu Novo mesto pričenjamo s prenovo kurativnega dela otroškega oddelka ZD NM. Dela se bodo izvajala do 15.12.2019.

KURATIVA bo potekala v dveh ambulantah v 1. nadstropju (prostori splošnih ambulant).

PREVENTVA bo potekala na otroškem oddelku, v pritličju.

Spodaj objavljamo razpored dela na otroškem oddelku v času prenove: RAZPORED

• Tanja Verščaj, dr. med., spec.ped., je zaradi porodniškega dopusta odsotna do konca leta 2019, nadomestna zdravnica v ambulanti je Đorđević Jelena, dr.med., spec.ped., razen ob torkih in četrtkih, ko dela zdravnica v ambulanti v Šentjerneju. Takrat so za nujne primere možne obravnave v ostalih ambulantah šolskega dispanzerja.
  • Mihelca Žura Črešnar, dr. med., spec je do nadaljnega odsotna. Zdravnico nadomešča dr. Skoko Marija v njenem ordinacijskem času. V primeru prezasedenosti zdravnice oziroma njene odsotnosti je nadomeščanje urejeno v ostalih ambulantah otroškega dispanzerja.
  • Penca Irena, dr.med.,spec.ped. je odsotna 2., 3., 5. in 6.12.
  • Jelena Đorđević,dr.med.,spec.ped., v petek 6.12.2019, popoldan zaradi dežurstva.
  • Amb. Skoko Marija, dr.med., ne dela od 6.12.2019 do 20.12.2019. Za nadomeščanje je poskrbljeno v drugih delujočih ambulantah.