ODSOTNOSTI NA OTROŠKEM IN ŠOLSKEM DISPANZERJU

clock

Spoštovani pacienti!

Obveščamo vas, o odsotnostih na otroškem in šolskem dispanzerju:

To poletje ponedeljke in srede popoldne delo poteka na šolskem dispanzerju. Torke in četrtke popoldne pa na otroškem dispanzerju. Petek po razporedu.

• Tanja Verščaj, dr. med., spec.ped., je zaradi porodniškega dopusta odsotna do konca leta 2019, nadomestna zdravnica v ambulanti je Đorđević Jelena, dr.med., spec.ped., razen ob torkih in četrtkih, ko dela zdravnica v ambulanti v Šentjerneju. Takrat so za nujne primere možne obravnave v ostalih ambulantah šolskega dispanzerja.
  • Jolanda Pavec Repše dr.med., spec.ped. ne dela  do nadaljnega.
  • Mihelca Žura Črešnar, dr.med.,spec. je odsotna do nadalnjega. Nadomeščanje je v ambulanti SKOKO Marije,dr.med.,spec.ped. V času odsotnosti nadomestne zdravnice, se za nujne primere naročite v ostale delujoče ambulante otroškega dispanzerja.
  • Maruška Levstek Plut, dr.med., je odsotna od 26.6.2019 do 6.9.2019. Nadomeščanje: šolski pacienti- ostale delujoče ambulante šolskega dispanzerja, odrasli pacienti- se opredelijo v splošnih ambulantah.
  • Jelena Đorđević,dr.med.,spec. ped. dela v mesecu juliju in avgustu samo v ZD Novo mesto. Ambulanta zaradi letnega dopusta ne dela od 8.8. do 30.8.2019. Nadomeščanje je organizirano na šolskem dispanzerju.
  • Božidar Weiss, dr.med, spec. pediater ne dela od 29.7.2019 do 31.8.2019. Za nadomeščanje v nujnih primerih je poskrbljeno v drugih delujočih ambulantah na otroškem dispanzerju.
  • Marija Skoko, dr.med., je odsotna od 19.08.2019 do 23.08.2019. Za nadomeščanje je poskrbljeno v drugih delujočih ambulantah.
  • Lea JERMAN GORIŠEK, dr. med. odsotna od 19.8.2019 do 30.8.2019. Nadomeščajo delujoče zdravnice na dispanzerju.
  • Mija IVANIČ, dr.med.spec.ped., dela 22.8.2019 izjemoma DOPOLDAN..

Hvala za razumevanje.