OBVESTILO ZA JAVNOST

Spoštovani uporabniki zdravstvenih storitev!

Obveščamo vas, da bo zdravnica Nada Mijoč Veček, dr. med., spec. spl. med. s 1.11.2018 prenehala opravljati delo izbrane osebne zdravnice.

Vse paciente, ki ste opredeljeni pri izbrani osebni zdravnici Nadi Mijoč Veček, dr. med., spec. spl. med. naprošamo, da si izberete novega osebnega zdravnika.

Predlagamo vam, da se opredelite pri eni izmed spodaj navedenih izbranih osebnih zdravnic:

• Milena Goljović, dr. med., spec. druž. med.
  • Mila Mršić, dr. med., spec. druž. med.

Pri novem zdravniku se opredelite tako, da pri njem podpišete listino o izbiri zdravnika.

V kolikor se želite opredeliti za enega izmed zgoraj naštetih zdravnikov, vam svetujemo, da se oglasite v ambulanti izbranega zdravnika v času ordinacijskih ur. Ordinacijske čase, vključno s telefonskimi številkami ambulant, si lahko ogledate na naši spletni strani www.zd-nm.si  in na oglasnih deskah ter vratih ambulant.