Spoštovani uporabniki zdravstvenih storitev!

Obveščamo vas, da je zdravnica Dušanka Kavšek, dr. med., spec. druž. med. z 8.4.2019 prenehala opravljati delo izbrane osebne zdravnice v Zdravstvenem domu Novo mesto.

Vse paciente, ki ste opredeljeni pri izbrani osebni zdravnici Dušanki Kavšek, dr. med., spec. druž. med. naprošamo, da si izberete novega osebnega izbranega zdravnika in pri njem podpišete izjavo o novi izbiri zdravnika.

V Zdravstvenem domu Novo mesto sprejemata nove paciente dve zdravnici, in sicer:

• Milena Goljović, dr. med., spec. druž. med.
  • Mila Mršić, dr. med., spec. druž. med.

V kolikor se želite opredeliti za eno izmed zgoraj naštetih zdravnic, vam svetujemo, da se oglasite v ambulanti izbrane zdravnice v času ordinacijskih ur. Ordinacijske čase, vključno s telefonskimi številkami ambulant, si lahko ogledate na naši spletni strani www.zd-nm.si  in na vratih ambulant.