• Spoštovani! Za vse, ki prihajate v Zdravstveni dom Novo mesto, želimo poskrbeti kot da ste naši najdražji, naši starši, otroci, prijatelji,...

SPREMEMBA LOKACIJE IZVAJANJA HITRIH ANTIGENSKIH TESTOV

Vse uporabnike obveščamo, da se s ponedeljkom 27.09.2021 spreminja lokacija izvajanja hitrih antigenskih testov.

Hitro antigensko testiranje se bo izvajalo na parkirišču pred GASILSKO REŠEVALNIM CENTROM, Seidlova cesta 29, Novo mesto med delovniki po naslednjem urniku:

PONEDELJEK: 08:00 - 15:30
SREDA: 08:00 - 15:30
PETEK: 08:00 - 15:30

Zdravstveni dom Novo mesto izvaja množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi na SARS-CoV-2 v Šentjerneju v KC Primož Trubar:
v torek od 07:30 do 09:30 ure (v primeru praznika ali dela prostega dneva, se testiranje ne izvaja)

Testiranje je namenjeno asimptomatskim osebam, torej osebam brez znakov okužbe dihal. Pacienti z znaki okužbe dihal (temperatura, kašelj, bolečine v žrelu, slabo počutje…) se  naj obrnejo na izbranega osebnega zdravnika za nadaljnjo zdravstveno obravnavo.
Vsi udeleženci testiranja morajo imeti s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja in telefonsko številko, na katero bodo prejeli rezultat testiranja.
Testiranja s PCR testi, se bodo tako, kot do sedaj, izvajala na sedežu ZD NM (Kandijska cesta 4, Novo mesto).

ZDRAVSTVENI DOM NOVO MESTO